fbpx

Hızlandırılmış Eğitim

Hızlandırılmış Eğitim

İngilizce öğrenmek, belli ölçüde emek vermenin yanı sıra, bolca da zaman gerektiren bir iştir. En İyi İngilizce Kursuna da gitsek, birçoğumuz bir yandan İngilizce öğrenmek isterken, diğer yandan da iş hayatı, aile ve sosyal yaşam arasındaki dengeyi korumak isteriz. İngilizceyi bir iş olarak görmeyip, sırf bir dil edinme amacıyla öğrenmek isteyen kişilerin bile, İngilizce öğrenmek için zamanlarını ayarlamaları gerekmektedir. İşte tam bu noktada Hızlandırılmış İngilizce Kursları devreye girmektedir.

Hızlandırılmış İngilizce Kursu nedir?

Bu terim, ara ara hepimizin karşısına elbette ki çıkmıştır. Bazılarımız bu terimin bir aldatmaca olduğunu düşünse de, hızlandırılmış kurs, aslında belli bir mantık çerçevesinde ilerleyen ve kişinin tam da istediği türde bir programdır.

Diyelim ki;

– Yeni bir işe başvurdunuz ve iki ay sonra bir İngilizce mülakatınız var

– Bir havayolu şirketinde host veya hostes olarak işe başlayacaksınız

– Yazın yurt dışına çıkacaksınız ve tek amacınız turist olarak gezmek

– Önümüzdeki sene uluslararası bir şirkette yönetici pozisyonuna adaysınız ve İngilizce öğrenmek için 6 ayınız var

– Yurt dışında bir yüksek lisans programına kabul edildiniz ve İngilizceniz şu an orta seviye

İşte tüm bu bahsettiklerimizin ışığında size gereken eğitim bir Hızlandırılmış İngilizce programı.

Eğitim olarak, diğer, daha fazla zamana yayılmış kur seviyelerinden farklı olmaksızın bu programın temel amacı sizi mümkün olan en kısa sürede en üst seviyelere getirmektir.

Diğer kur seviyelerinden tek farkı 1,5 aya (örneğin) yayılmış bir kur eğitimini 10 günde tamamlayabilmenizdir. Kısacası, eğitim alacağınız toplam ders saatini, daha fazla güne bölerek, hedefinize daha çabuk ulaşmak.

    × Merhaba