Eğitimlerimiz

Genel İngilizce

Gittikçe globalleşen dünyamızda, milletlerarası temaslar son hızla devam ederken “yabancı dil öğrenme” ihtiyacı da büyümüştür. Özellikle, ticari, iktisadi ve siyasi hayatta yabancı dil bilmek, kaçınılmaz bir zorunluluk haline gelmiştir.

İş İngilizcesi

Şirketler artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır.

Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklara özel kaynaklar ve eğitmenlerle dersler onlar için çok keyifli geçecek. Bilimsel çalışmalar dil eğitimine küçük yaşta başlanırsa etkili ve kalıcı sonuçlar alındığını göstermektedir.

VIP Eğitim

V.I.P. Eğitim, Adana Amerikan Kültür Dil Kursları tarafından kişilere özel eğitim vermek ve birebir ilgilenebilmek için başlatılmış bir programdır.

Hızlandırılmış Eğitim

Hepimizin hayatında dönüm noktaları vardır. Ülkemizde, bu dönüm noktalarından bir kısmını gerek istediğimiz eğitimi almak için gerekse kendimize uygun ve gelecek hayatımızı geçirebileceğimiz

SINAVLARA HAZIRLIK

Hazırlık Atlama Kursları

Üniversitelerin %30 – %100 İngilizce eğitim veren bölümlerini kazandığınızda o bölümdeki İngilizce eğitimlerde sorun yaşamamanız için Hazırlık Sınıfı adı altında 1 yıl sadece İngilizce eğitimi alırısınız.

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS yurtdışında yaşamak veya çalışmak isteyen, yurt dışında kariyer yapmak isteyen ve göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyenler için kazanılması gereken dil sınavıdır.

YDS Hazırlık Kursu

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na (YDS), yüksek lisans, lisans, doçentlik sınavları, yurtdışı denklik sınavlarına girecekler gibi hayatın birçok alanındaki adayların girebildiği sınav türüdür.

TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL sınavı, ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizceyi yazıldığı gibi, konuşulduğu gibi veya üniversitelerde kullanıldığı gibi kullanma ve anlama becerilerini ölçen sınavdır.

YÖKDİL Hazırlık Kursu

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) adayların kendi alanlarındaki (fen ve mühendislik, sosyal ve beşeri bilimler, sağlık) dil becerilerini belirlemeye yönelik düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır.

YDT Hazırlık Kursu

Hepimizin hayatında dönüm noktaları vardır. Ülkemizde, bu dönüm noktalarından bir kısmını gerek istediğimiz eğitimi almak için gerekse kendimize uygun ve gelecek hayatımızı geçirebileceğimiz…

DİĞER YABANCI DİLLER

Almanca Kursu

Almanca kursu eğitim programımız ile ilk seviyede günlük hayatta cümle kurabilecek ve temel kavramları anlayabilecek seviyeye gelirsiniz. Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi Almanca kursu eğitimlerimizde de derslere düzenli olarak katıldığınız takdirde %100 öğrenme garantisi vermekteyiz. Eğer kur sonunda yapılan sınavda başarısız olursanız bitirdiğiniz kurun tekrarını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Fransızca Kursu

Dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan Fransızca, 29 ülkenin resmi dili olup 54 farklı ülkede kullanılmaktadır. Ticari ve turistik faaliyetlerin yanı sıra eğitim araştırmalarında bize yardımcı olacak Fransızca öğrenimi gereklilik haline gelmiştir.

İspanyolca Kursu

Adana İspanyolca kursu,  A1 temel seviyesinden başlayarak geniş bir bilgi sunmayı hedeflemektedir. Öğrenciler pratik ihtiyaçları için günlük ifadeleri kullanmayı öğrenerek  aynı zamanda derslerde gramer, kelime bilgisi ve iletişim becerilerini güçlendirmektedir.

Rusça Kursu

Adana Rusça Kursu eğitimi almak isteyen kursiyerlerimizin özel eğitim teknikleri ve profesyonel eğitmenler ile en doğru şekilde eğitim almalarını hedeflemekteyiz. Rusça kursu ile dinleme, konuşma, okuma, karşılıklı diyalog, yazma gibi deneyimleri kazanacaksınız. Adana Rusça Kursu eğitimimiz 6 kurdan oluşmaktadır.

× Merhaba