İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

Şirketler artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, uzman eğitmenlerimiz ile Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır. Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir.

Adana Amerikan Kültür kurumsal eğitimlerimiz. Global şirketlerin çalışanları için talep ettikleri Kurumsal İngilizce eğitimlerimiz isteğe göre şirketlerin kendi bünyelerinde ya da bizim kurs merkezlerimizde verilir. Eğitim programları şirket çalışanlarının İngilizce seviyeleri tespit edilerek ve şirketin hizmet alanları dikkate alınarak planlanır. Şirket çalışanlarının hangi alanlarda yabancı dil yeterliliğine sahip olmasını istiyorsa eğitim programları bu doğrultuda şekillenir.

Firma çalışanlarınızın Yabancı dil seviyeleri de uzman kadrolarımız tarafından ölçümlendirilerek tarafınıza rapor edilebilmektedir. Mevcut ya da yeni alınan tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı da yapabilmekteyiz.

Kurumsal Raporlama

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları, eğitim alan kurumsal öğrencileri ile ilgili detaylı bir raporlama yapabilmektedir. Öğrencilerin devam devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.
Şirket çalışanlarının yabancı dil öğrenme algılarının değerlendirilmesinden sonra etkili İngilizce eğitim teknikleri tercih edilir. Uluslararası standartlarda şirketin rakipleriyle aynı seviyede İngilizce yeterliliğe sahip olması sağlanır. Kurum çalışanlarının kısa sürede istenen İngilizce seviyesine ulaşması için en doğru eğitim programı belirlenir. Kurumsal İngilizce eğitimlerimiz şirket verimliliğini arttırmayı hedefleyen eğitimlerdendir.

    × Merhaba